Iskolánk 7.osztályos tanulóinak 11 fős csapata, a Nyíregyházi SZC "Mesterségem címere" farsangi jelmezversenyen a dobogó legmagasabb fokára léphetett, 1.helyezést érve el.

Szívből gratulálunk a csapatnak!

Banu Benjamin iskolánk 8.osztályos tanulója a Megyei Diákolimpiai Úszóversenyen 2 számban is helyezést ért el.

100 m gyors III. helyezés, 100 m mell II. helyezés.

Szívből gratulálunk az eredményhez.

Ezüstéremmel zártuk a futsal tornát.

Szívből gratulálunk a fiúknak, ügyesek voltak!

31
Jan
09:26

A matematika szerethető. A matematika nem más, mint a józan ész alkalmazása.

Így szólt a felhívás néhány nappal ezelőtt az iskolai matematika versenyen való részvételre buzdítva a gyerekeket.

A képek is bizonyítják sok tanuló szereti a matematikát és vett részt a megmérettetésben.

Gratulálunk minden kis nebulónak! Gratulálunk a helyezetteknek!

Iskolánk 3 nyolcadikos tanulója 5. helyezést ért el a Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Vármegyei német csapatversenyén! Gratulálunk Nekik!

Copyright