22
Jun
09:56
Jun
09:56
Az Élő Forrás Hagyományörző Egyesület - Hunyor Népfőiskola által szervezett "A magyar huszár" szépíró versenyen nagyon magas számban vettek részt a gyerekek országszerte. A zsűri azonban iskolánk 1.osztályos tanulójának, Palicz Letíciának munkáját tartották a legszebbnek, I.helyezést ért el.
Orosz Bence első osztályos, Hegedüs Fanni és Korponai Lili 2.osztályos tanulók emléklapban részesültek.
Szívből gratulálunk a résztvevőknek!
Felkészítő pedagógus: Szabó Anita, Dr.Tóthné Koltai Valéria
Akadálymentesített verzió
