Iskolánk tanulói közül Béres Zsolt, 7. osztályos tanuló gyűjtötte a legtöbb telefonmentes percet!

Gratulálunk, elismerő oklevelet és ajándékcsomagot vehetett át.

Reméljük jövőre még többen csatlakoznak a kezdeményezéshez!

Copyright