22
Jun
10:20

Iskolánk felső tagozatos tanulói a Pál Miklós Erdészeti Erdei Iskola programján vettek részt.

Céljuk, hogy a gyerekek közelebb kerüljenek a természethez, megismerhessék hazánk madarait, fáit, mindezek jelentősségét, mely Öko iskola révén nekünk is szívügyünk.

Tanulóink megnézhették a gyűrűzés folyamatát, és meg is simogathatták a madarakat, melyeket közösen engedtünk vissza a természetbe. Ezt követőben a tölgyesben tett séta során a erdészet, mint munka kialakulásáról, és a fákról szerezhettek ismereteket.

A napot egy jól megérdemelt mekizés zárta.

Copyright