Emlékezünk. Összetartozunk.

Az 5.osztály közreműködésével, június 4-én, a Nemzeti Összetartozás Napján közösen emlékeztünk történelmünk meghatározó pillanataira, hangsúlyozva az összetartozást a határokon innen és túl.

"A haza, ahogy a lélek is,

csak akkor él, ha tápláljuk,

s akkor is csak addig,

amíg szeretjük." (Márai Sándor)

Felkészítő pedagógusok: Tolnai Anita, Biróné Repelik Edit

Copyright