25
Jun
09:27
Jun
09:27
Iskolánkban az utolsó tanítási nap jókedvvel, nevetéssel és sok-sok mosollyal telt. Tanulóink együtt ünnepelték a mögöttük álló sikeres tanévet, és örömmel köszöntötték a régóta várt nyári szünetet. A közös fotó is azt bizonyítja, hogy egy összetartó, vidám közösségként zártuk a 2025/2026-os tanévet.
Minden tanulónknak élményekben gazdag, pihentető, nagyon boldog nyári szünetet kívánunk! Találkozzunk szeptemberben, új erővel és sok szép élménnyel feltöltődve!
Akadálymentesített verzió
