I-II-es korcsoportos vegyes csapattal vettünk részt a Leveleken megrendezett Diákolimpiai Junior Fesztiválon.

Nagyon örültünk a meghívásnak, számos sok élménnyel gazdagodtak ezen a délutánon a kis elsős, másodikos tanulóink.

31
Jan
09:57

Alsó tagozatos tanulóink egy meghitt, csodálatos karácsonyi dalokkal tűzdelt ünnepi műsort adtak elő, méltón megteremtve az ünnepi várakozás varázsát.

A meghitt pillanatokat követően kisorsolásra kerültek a szaloncukrok, melyet minden osztályból egy fő szerencsés nyertes vihetett haza.

Az Apagyi Református Egyházközösség jóvoltából a Palánta “Kölyökzsinór” Bábcsoport előadásával hangolódhattak az ünnepre az alsós gyerekek. Köszönjük a meghívást!

31
Jan
09:39

Izgalom járta át ma iskolánkat, melyet a Mikulás megérkezése csak fokozott. Igazi gyermeki öröm látszott az arcokon.

Copyright