31
Jan
09:38

A már hagyománnyá vált Mikulás futás után a gyerekeket forró tea várta, majd a Polgármester Asszony a Mikulás-házban szaloncukorral kedveskedett tanulóinknak.

Hálás szívvel mondunk köszönetet vacsoravendégeinknek, támogató jegyet vásárló, készpénzt, tombola ajándékot felajánló kedves szülőknek, adományozóknak, akik hozzájárultak a jótékonysági cél teljesüléséhez.

Köszönjük a Rózsakert Rendezványház vendégfogadását, a Bűbáj dekoráció csodálatos díszítését.

Köszönjük a pogácsa és rétes felajánlását Biró Attilának , a pezsgős fogadás megvalósulását Bakos Klaudiának, és az éjféli ellátáshoz a hurkát – kolbászt Vakály Jánosnak

Köszönjük a Bakti Jánosnak a friss, ropogós kenyeret.

Külön köszönetet mondunk Apagy község Polgármester Asszonyának.

Köszönet jár Pedagógusainknak az este előkészítéséért, a sikeres lebonyolításban való részvételükért.

Szívből köszönjük Mindenkinek, aki bármi módon hozzájárult az est sikeréhez!

Kovács Sándor országgyűlési képviselő ünnepélyes keretek között adta át az 5. osztályos tanulóinknak az RRF 1.2.1 pályázat során igényelt eszközöket.

Jó tanulást kívánunk!

31
Jan
09:22

Hatalmas érdeklődés mellett, nagy sikerrel zárult az Apagyi Zrínyi Ilona Általános Iskola első Márton-napi vigassága.

A 2. osztályos tanulók versekkel, játékos előadással nyitották meg a rendezvényt.

A lámpás felvonulás során citerajátékkal és tánccal kedveskedtünk a résztvevőknek.

A rendezvény elején egy verses, zenés műsort láthattunk, majd a kacsatánc következett. Ezután került sor az elsősök avatására. Minden kiscsibe, amikor a nevét hallotta, belépett jelképesen az iskola kapuján és csibe esküt tett. Az eskü után iskolánk Igazgatója kézfogással az Apagyi Zrínyi Ilona Általános Iskola tanulóivá fogadta őket. Emléklapot és medált adott át az elsősöknek az avatásuk emlékére. Az első tanévhez kitartást, szorgalmat és sok sikert kívánt.

Copyright