Jan
09:38
Hálás szívvel mondunk köszönetet vacsoravendégeinknek, támogató jegyet vásárló, készpénzt, tombola ajándékot felajánló kedves szülőknek, adományozóknak, akik hozzájárultak a jótékonysági cél teljesüléséhez.
Köszönjük a Rózsakert Rendezványház vendégfogadását, a Bűbáj dekoráció csodálatos díszítését.
Köszönjük a pogácsa és rétes felajánlását Biró Attilának , a pezsgős fogadás megvalósulását Bakos Klaudiának, és az éjféli ellátáshoz a hurkát – kolbászt Vakály Jánosnak
Köszönjük a Bakti Jánosnak a friss, ropogós kenyeret.
Külön köszönetet mondunk Apagy község Polgármester Asszonyának.
Köszönet jár Pedagógusainknak az este előkészítéséért, a sikeres lebonyolításban való részvételükért.
Szívből köszönjük Mindenkinek, aki bármi módon hozzájárult az est sikeréhez!
A rendezvény elején egy verses, zenés műsort láthattunk, majd a kacsatánc következett. Ezután került sor az elsősök avatására. Minden kiscsibe, amikor a nevét hallotta, belépett jelképesen az iskola kapuján és csibe esküt tett. Az eskü után iskolánk Igazgatója kézfogással az Apagyi Zrínyi Ilona Általános Iskola tanulóivá fogadta őket. Emléklapot és medált adott át az elsősöknek az avatásuk emlékére. Az első tanévhez kitartást, szorgalmat és sok sikert kívánt.